tenis
tenis

Fitness

Formy zajęć Fitness

PILATES- został wymyślony przez Josepha Pilatesa. Trening ten jest odpowiedni dla każdego, niezależnie od wieku czy stanu zaawansowania. Ćwiczenia mają na celu wzmocnienie mięśni, zwiększenie elastyczności, a także poprawę kondycji. System Pilates to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Według założeń Pilatesa, metoda ta przyczyniać się ma do wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenia kręgosłupa, poprawy postawy, uelastycznienia ciała, obniżenia poziomu stresu oraz ogólnej poprawy zdrowia osób ćwiczących.

STRETCHING- zajęcia skupiające się na ćwiczeniach rozciągających, poprawiających elastyczność mięśni oraz zwiększających zakres ruch w stawach, sprzyjająca utrzymaniu prawidłowej postawy ciała.

 

 

BODY SHAPE-  zajęcia wzmacniające, o charakterze ogólnorozwojowym angażujące "duże" partie mięśniowe całego ciała. Trening poprzedza rozgrzewka z prostym układem choreograficznym, a następnie następuje część właściwa. W trakcie zajęć wykorzystuje się stepy, ciężarki, gumy i inne pomoce. Ćwiczenia są wykonywane powoli, dokładnie i bezpiecznie. Osoba ćwicząca może skoncentrować się na technice i dokładności. Body Shape pozwala ujędrnić i wyrzeźbić ciało.

ABT- program ćwiczeń, który proponujemy pomoże Ci wzmocnić nie tylko mięśnie, ale przede wszystkim wymodelować kształt sylwetki. Trening ma charakter wzmacniająco-kształtujący, który zapewnia płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda. Efekty gwarantuje duża liczba powtórzeń poszczególnych ćwiczeń. Zajęcia o średniej intensywności, skuteczne w spalaniu tkanki tłuszczowej.

SYSTEMY PODWIESZANE (TRX)- trening w podwieszeniu - to innowacyjny system ćwiczeń przy użyciu specjalnych taśm z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała i grawitacji, aby stworzyć opór dla mięśni. System taśm jest rewolucyjnym rozwiązaniem w treningach funkcjonalnych pozwalającym budować siłę, równowagę i koordynację. Poprzez zmiany kąta nachylenia ciała, można zmienić poziom trudności danego ćwiczenia w zależności od intensywności treningu. Na linach TRX może trenować zarówno osoba początkująca jak i zaawansowany sportowiec.

 

 

ZUMBA- to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist.... i wiele innych.

 

 

fb
tenissilowniaroweryplywaniejbbieg
Akceptujemy karty:
ProfitOkBenefit
Copyrights © 2012. All Rights Reserved.