tenis
tenis

NABÓR NA ZAJĘCIA TANECZNE 2019

Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas i ma niespożytą energię?

Nasze zajęcia to nauka tańca, którą przeplatamy muzycznymi zabawami.

Ich celem jest rozwinięcie u najmłodszych rytmiczności, gibkości, kondycji i pewności siebie.

Zajęcia taneczne skierowane do małych tancerzy, którzy dopiero rozpoczynają lub chcą kontynuować przygodę z tańcem od najwcześniejszych lat. Wprowadzamy w świat tańca, uczymy podstawowych umiejętności pracy z muzyką i rytmem. Nasze proste choreografie zaszczepią w Twoim dziecku miłość do tańca!

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy: https://grzegorzecki.pl/zapisy-sekcji-tanecznej/

 

CENNIK:

ZUMBA KIDS JUNIOR (45min) - 75zł/mc

ZUMBA KIDS/ STREET DANCE/ HIP-HOP (55min) - 95zł/mc

 

Oto nasze propozycje!

PONIEDZIAŁEK
☑️17:00 - STREET DANCE (7-11lat)

WTOREK
☑️16:15 - ZUMBA KIDS JUNIOR (4-6lat) 45min
☑️17:00 - ZUMBA KIDS (7-11lat)

ŚRODA
☑️17:00 - STREET DANCE (12-16lat)

CZWARTEK
☑️16:00 - HIP-HOP (12-16lat)

STREET DANCE 

Street dance to zajęcia taneczne, które łączą w sobie różne style taneczne takie jak jazz, modern, taniec klasyczny, hip hop i inne. W trakcie zajęć skupiamy się zarówno na technice, jak i na wyrażaniu emocji poprzez taniec.  Każda choreografia to osobna historia, którą uczestnicy opowiadają poprzez kroki taneczne, tak by zaskoczyć widza. Street dance kształtuje umiejętność artystycznego wyrażania siebie, koordynację i pamięć ruchową.

 

HIP HOP

Hip hop to jeden z najpopularniejszych współczesnych stylów tańca. Zajęcia pobudzają fantazję, kształtują u dziecka koordynację i pamięć ruchową. Hip hop to nie tylko świetny trening ogólnorozwojowy, ale także dobra zabawa. Rytmiczna muzyka, ciekawe choreografie, swoboda, to gwarancja dobrze spędzonego czasu. 

 

ZUMBA KIDS

Zumba ® Kids to zajęcia taneczne, które uczą pracy zespołowej, zaufania i odpowiedzialności. W trakcie zajęć skupiamy się na nauce koordynacji ruchowej, równowagi. ZUMBA Kids rozwija kreatywność i pamięć. Poprzez taniec promuje zdrowy tryb życia u dzieci.

Na zajęciach ZUMBA Kids dzieci nauczą się nowych układów tanecznych, tańców różnych kultur i ich historii. Po przez zajęcia budujemy świadomość zdrowego stylu życia!

fb
tenissilowniaroweryplywaniejbbieg
Akceptujemy karty:
ProfitOkBenefit
Copyrights © 2012. All Rights Reserved.